Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Deadpool 2

Son yılların en eğlenceli süper kahramanı Deadpool geri döndü! Eskiden özel kuvvetlerde komando olan Deadpool’un tabii ki sıra dışı yetenekleri var. Ryan Reynolds’ın canladırdığı kahramanımız gelecekten gelen Cable’ı durdurabilmek için kafasına uygun, aykırı karakterlerden oluşan bir ekip kurmaya kalkışıyor. Bu ekibi görmek gerekiyor!

Kral Şakir: Oyun Zamanı

Televizyonda şöhrete ulaşan çizgi film kahramanı Kral Şakir’in ilk sinema macerası! Filmde yapılan bir deney, beklenmedik gelişmelere yol açıyor. Deney sonucu Şakir’in yakın arkadaşı Fil Necati’nin cep telefonundaki oyun ile gerçek dünya arasında bir kapı açılıyor. Şakir, bakalım gerçek dünya sona ermeden bütün oyunları kazanabilecek mi?

Ocean's Eight

Dikkat, bu kadar eğlenmek bile suç sayılabilir! Bol yıldızlı “Ocean’s Üçlemesi”nde George Clooney’nin oynadığı karizmatik soyguncunun kız kardeşi olan Debbie, hapisten çıktı. Yani bu macerada sahneyi birbirinden usta kadın soyguncular devralıyor. Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna derken oyuncu listesi uzayıp gidiyor…

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Iron Man ve Kaptan Amerika’nın fikir ayrılığı üzerine bölünen süper kahramanlar, sonsuzluk taşlarını ele geçirip gezegenin kaderini değiştirmeye hazırlanan Thanos’a hep beraber karşı koymak zorunda… 60’tan fazla Marvel kahramanını buluşturan film, Dünya çapında en iyi gişe açılışını yaptı!

Bizim Köyün Şarkısı

BKM’den tatil sezonu için harika bir aile filmi! Küçük Çınar, annesinin anısını yaşatmak için müzik yarışmasına hazırlanırken babası iflas ediyor; köye dönüyorlar. Oradaki hayata alışmaya çalışan Çınar, bir gün akranlarına büyük hayalinden bahsedince dostluğun anlamını yeniden keşfetmeye başlıyor.

Deliha 2

İlk macerası 1 buçuk milyondan fazla sinemasevere ulaşan Zeliha geri döndü! Mahallenin tatlı kaçığı, romantizmde aradığını bulamamıştı. Bu sefer iş hayatına atılmaya karar veriyor ve yeme içme sektöründe şansını denemek istiyor. Fakat bakalım profesyonel dünya, bu derece çılgınlığa hazır mı?

Fury

Brad Pitt’in mürettebatına katılın, büyük heyecanı yaşayın! İkinci Dünya Savaşı’nın seyrini etkileyecek tankın içerisinde aksiyon ve adrenalin… Tüm oyuncu kadrosu ile prestijli SAG Ödülü’ne aday gösterilen, Nisan 1945’te Almanya’nın kalbine ilerleyen Sherman tankının hikayesi.

Yakalandın!

Harika oyuncular ile yepyeni bir komedi… Film, 30 yıl Elim Sende oynayarak kendi geleneklerini yaratan arkadaş grubunun gerçek hikayesine dayanıyor. Her sene Mayıs ayında düzenlenen turnuva, bu kez bir düğün telaşına denk geliyor; grubun asla yenilmeyen üyesi Jerry’nin düğünü…

Eğer Yaşarsam

Geleceği parlak müzisyen Mia, hayatının aşkını bulduğu dönemde geçirdiği talihsiz kaza sonrası komaya girer. Genç kız şimdi araftadır, herkes onun vereceği kararı beklemektedir… Duygusal, etkileyici, aynı zamanda fantastik dokunuşlara sahip bir roman uyarlaması.

Diğer Başvuru Kanallarımız